Hledáme tanečníky pro integrovaný tanec

Do integrované skupiny souboru Cyranovy boty hledáme nové členy:
1.  mladé lidi s pohybovým postižením, se zájmem o tanec, pohyb a tvorbu představení. Nabídka je určena pro lidi s omezenou nebo částečnou pohybovou schopností (bohužel nemáme kapacitu přijímat zájemce závislé na asistentovi).
2. mladé lidi s taneční zkušeností (bez postižení) a zájmem tvořit taneční představení, založená na různé škále pohybových vzorců, s lidmi zdravými i postiženými. Techniky, které především využíváme: kontaktní improvizace, Labanova analýza pohybu, současný tanec.

Skupina pravidelně zkouší ve středu od 17.30 – 19.30 hodin v Bezbariérovém divadle Barka v Brně. Kromě tréninků absolvuje 2x za půlrok víkendové soustředění. S představením se účastní různých tanečních a pohybových festivalů, u nás i v zahraničí. Požadujeme proto kromě zájmu o tvorbu také zodpovědný přístup a časové možnosti, které dovolují vystupovat průměrně 1x za měsíc.

Zájemci, kontaktujte Jitku Mozorovou (tel: 739 472 387), nebo Kateřinu H. Hanzlíkovou  (tel: 739 423 302), případně e-mailem: katerina.hanzlikova@gmail.com.

 

Napsat komentář